Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Презентація книги В. Лямічева "Терени долі"

Презентація книги В. Лямічева "Терени долі"

Категорія: Новинки книжкового світу

Ведуча заходу, бібліотекар Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих Стеблюк Алла розповіла про життєвий та творчий шлях поета. В.Лямічев – відомий не лише у Вишневому, добре його знають і люблять в нашому Києво-Святошинському краї. Його запрошують у школи району та культурні центри міст району та області. В.Лямічев  відомий нам вже як автор збірок поезій: «Вибране», «Чорнобиль», «Переклик душі», «Палітра життя», «Моє місто Вишневе», «Я не роблю слова рабами», «В моєму серці калинова кров», «Валько»,   а «Зоологічна абетка», «Борсукова хатка» та «Життя навколо нас» – дитячі. Чотирнадцята книга – «Терени долі» виходить з нагоди 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка, якому автор присвятив багато творів. 

Презентація книги В. Лямічева "Терени долі"

 

У 2011 р. на обласному фестивалі Київщини «Поетичний рушник» (м. Обухів) виборов перше місце в номінації «Поезія для дітей», у 2012 перше місце у номінації «Пейзажна лірика», а у 2013 році перше місце у номінації віршів присвячених Андрію Малишку.

А потім до слова запрошували гостей. З словами вдячності та побажаннями творчих успіхів виступали заступник міського голови Вишневого Грабовський В.Ф., працівники Боярського краєзнавчого музею, член спілки письменників України Бубир Володимир Петрович, працівники бібліотеки, вчителі  

Презентація книги В. Лямічева "Терени долі"

 

На протязі всього вечора у залі звучали вірші у виконанні автора, учнів шкіл №2, №3, №4, гостей цього літературного свята.

Презентація книги В. Лямічева "Терени долі"

У книгу «Терени долі» ввійшли і 30 пісень, які розкривають ряд тем, близьких автору: Батьківщина, рідне місто Вишневе, дорогі серцю спогади, мрії …І ці пісні прозвучали у виконанні учнів ЗОШ №3, ансамблю «Вишнівчанка», і сам автора..

В кінці літературного заходу В.Лямічев подякував гостям і подарував книги. Книги отримали бібліотеки,  школи, дитячі садочки.

Тож охочих познайомитися з новою книгою Валентина Лямічева запрошуємо до нашої бібліотеки.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Сентябрь 2021 (5)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)

^