Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Презентація книги Тетяни Домашенко

Презентація книги Тетяни Домашенко

Категорія: Відзначаємо, святкуємо, пропонуємо

В минулому році відбулися події які змінили історію нашої держави – це революція гідності, зараз війна на сході країни. Минув рік з того часу як загинула, жертвуючи своїм життям у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави Небесна сотня воїнів майдану.

    Ці трагічні події дали поштовх до творчості багатьом митцям. Серед них і відома багатьом поціновувачам громадянської лірики в Україні, автор п’ятьох  поетичних збірок: «Калинове намисто» (2000р.), «Озовися – мати кличе» (2001р.), «Дві дороги», «Ода батьківській хаті» Тетяна Домашенко.

Презентація книги Тетяни Домашенко

 

    18 лютого 2015 Тетяна Михайлівна завітала до Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих щоб презентувати свою нову збірку «Небесна сотня воїнів майдану». На заході були присутні учні всіх загальноосвітніх шкіл міста.

Презентація книги Тетяни Домашенко

 

   У книзі зібрані поезії, насичені емоціями подій, що відбуваються в Україні, котрі Тетяна Михайлівна пережила особисто на Євромайдані, та вірші написані упродовж десятиліть, які за змістом вплітаються в сьогоднішні реалії.Збірка Тетяни Домашенко «Небесна сотня воїнів майдану» - це біль і гордість, кривава рана в серці і надія, страждання і віра, бентежне почуття тривоги й непереборна впевненість у щасливому майбутньому України. Таким вибухом емоцій, думок, почуттів сповнена ця книжка.

На презентації прозвучали вірші у виконанні автора. Твори, присвячені вишнівчанам, учасникам Майдану «Ігорю Хоменку – земляку» та «Холодно-вишневий цвіт» прочитали Троян Дар'я (ЗОШ №3) і ХланьКаріна (ЗОШ №4). Слухачі з задоволенням прослухали вірші Т. Домашенко у виконанні Катерещук Вероніки, Калюс Степана, Мисюк Вероніки, Вовченко Аліни, Луцак Дмитра.

Презентація книги Тетяни Домашенко

 

Презентація книги Тетяни Домашенко

 

Презентація книги Тетяни Домашенко

 

На закінчення презентації книги ведуча, працівник бібліотеки Івасенко Ніна Миколаївна побажала Тетяні Михайлівні щоб її книга дійшла до кожного українця, своїм сильним і патріотичним словом виховувала у молодого покоління любов до нашої батьківщини в такі складні для неї часи.  Сподіваюся, що ця книга не залишить байдужими шанувальників вашої творчості. Віримо в те, що мир настане в нашій державі вже незабаром Україна буде жити в віках. А ми будемо завжди пам’ятати героїв яким ви присвятили свою книгу. Герої не вмирають.

Презентація книги Тетяни Домашенко
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Сентябрь 2021 (5)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)

^