Петропавлівська Борщагівка/ автор-упорядник В.Болгов.- К.: Український видавничий консорціум, 2010.-206 с.: іл.
Ще в УІІ ст. до н.е на території, яку нині займає ПетропавлівськаБорщагівка, жили кочові племена, а перша писемна згадка датована 1497 роком. ПетропавлівськаБорщагівка була заснована завдяки монастир святих апостолів Петра і Павла, вони є покровителями його і сьогодні, про що свідчить зображення святих апостолів на гербі села, і власне сама її назва . Петропавлівська Борщагівка за багато століть із маленького монастирського хутірця зросла у велике красиве облаштоване село, яке швидко нагадує затишне містечко. Село має свій герб та прапор. На сторінках цього видання ми маємо змогу звершити екскурс у історію розвитку села від перших відомостей до сьогодення. Книга чудово ілюстрована, доповнена фото світлинами. схемами, копіями документів та ін. Книга надає можливість зберегти у пам'яті прийдешніх поколінь імена особистостей, чий життєвий шлях став невід'ємною частиною нашої історії, чиї зусилля, труди, знання і віра в Бога та майбутнє своєї землі покладено на вівтар любові до людей, до рідного краю.
Зелик С. М., Горинович В. М., Сизонов Ю. Б. Забір'я – джерело незвіданих глибин: Історико-краєзнавче видання / Передм. С. М. Зелик. – К.: Р.К. Майстер-принт, Типогр. Huss, 2015. – 112с.
У книзі «Забір'я – джерело незвіданих глибин» розповідається про історію сучасного села від витоків заснування до сьогодення. Це знахідка для тих, хто цікавиться історичним краєзнавством малої батьківщини. Видання містить чимало відомостей з історії, народних традицій, культурної спадщини, природи та мистецтва описуваної місцини. Основна мета створення цього історико-краєзнавчого видання – виховувати в молоді патріотичні почуття, гордість за свою рідну землю, прищеплення шанобливого ставлення до історії, традицій, збагачення духовності особистості через засвоєння надбань культури рідного краю.
Книга пам'яті с. Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області. 1939-1945. Пошуково-краєзнавчий меморіальний збірник родинної пам'яті // Сизон В. Б. – К.: ТОВ. «ОБНОВА КОМПАНІ», 2015. – 400 с.
У книзі зроблена спроба порушити мовчання часу та повернути сучасникам пам'ять про загиблих односельців у роки Другої світової війни. На підставі поіменного обліку загиблих у боях узагальнено людські втрати громади села Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області в роки Другої світової війни, оприлюднено понад 400 фото із сімейних архівів нащадків загиблих.
Книга пропонує читачам свідчення родинної пам'яті та розповідь про участь сучасників у сільському громадському проекті пам'яті.У книзі засвідчується історична реальність, на прикладі життя людей одного села, про неоднозначність подій тієї війни та драматичний слід її в житті кількох поколінь нащадків загиблих.
Бреяк О.В., Макаренко О. В. Історія села Крюківщина з найдавніших часів до початку ХХІ століття. / О. В. Бреяк, О. В. Макаренко. – К.: Український видавничий консорціум. Українська конференція журналістів, 2011. – 128 с.
Науково-популярне істотко-краєзнавче видання першої книги про чудову перлину Київської області Києво-Святошинського району село Крюківщину. Книга відображає історію села від давніх часів до сьогодення, вона сприяє патріотичному вихованню молоді і поважного відношення до своєї історії, традицій, майбутнього села. Це народжує не тільки шану й повагу, а й віру в те, що наша духовність відроджується – адже ми повертаємось до джерел народних, до творчості, яка прийшла до нам з глибини століть. Розповімо майбутнім поколінням про минуле та сучасність квітучої Крюківщини, адже нація, яка не знає свого минулого, не має майбутнього!
Ходосівка / упорядник В. В. Болгов. – К.: Українське наукове товариство геральдики та вексилології, 2012. – 112 с.
Історико-краєнавче видання досліджує історію села Ходосівка від давніх часів до сьогодення. Славна історія Ходосівки своїм корінням сягає глибокої давнини, про що свідчать археологічні розкопки, що вже понад десять років ведуться в околицях села. Свідченням героїчного козацького минулого є списки славозвісноїХодосівської сотні, що колись розташувалася на території населеного пункту.
Слід зазначити, що книга максимально насичена фактичним матеріалом та відповідними ілюстраціями, які несуть рівні з текстом інформаційне та смислове навантаження, адже поряд з історичними фотографіями висвітлені окремі аспекти сучасного життя села.
Ой, село моє, Бобриця / упорядник В. В. Болгов. – К.: Українське наукове товариство геральдики та вексилології, 2012. – 112 с.
В історико-краєзнавчому збірнику «Ой, село моє, Бобриця», розповідається про історію села Бобриця Києво-Святошинського району Київської області від початку його заснування. Книга має два потужних розділи: історія села Бобриця та його сучасність, перспективи на майбутнє. Історія досліджена місцевим краєзнавцем, директором музею етносу та історії М. А. Ковальчуком, який провів копітку дослідницьку роботу і була використана інформація з його особистого дозволу. Друга частина книги – сучасність села. У розділі сучасності села йдеться про місцеву владу, казкове містечко – дитячий майданчик, освіту, медицину, культуру, визначних жителів села. У книзі використано багато матеріалів із сімейних архівів, наданих мешканцями села.