Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Чорнобиль стукає у серце

Чорнобиль стукає у серце

Категорія: Чорнобиль: пам"ять і біль

Чорнобильська АЕС після аварії працювала ще 15 років у складі загальної енергосистеми. Проте 15 грудня 2000-го її зупинено з огляду на міжнародні зобов’язання України. Протягом 15 років, що минули, не зупинялася ліквідація наслідків аварії. В Україні про них нагадують 53,4 квадратного кілометра території, що зазнала радіаційного забруднення, майже 2 мільйони громадян, які мають статус постраждалих, зокрема 212,7 тисячі ліквідаторів. Чорнобильська катастрофа показала, наскільки тісним і взаємопов’язаним став світ у ядерну епоху. А це визначає величезну відповідальність держав та урядів за безпеку народів і життя на землі.
Із роками притуплюється гострота пережитої трагедії. Нові покоління вже мало що знають про неї. Тому одна з головних вимог сьогодення – збереження пам᾽яті й усвідомлення її уроків.
З цією метою та з нагоди 30-ліття цієї жахливої дати у Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих розкрита кни жково-ілюстративна виставка-реквієм «Чорнобиль. Довгий світ трагедії».
Розділи виставки:
• Ударив чорний дзвін;
• А душа людська пам’ятатиме Вас;
• Чорнобиль – наш біль.
На виставці представлено науково-пізнавальну, публіцистичну літературу, матеріали періодичних видань, що розкривають трагічні події 30-літньої давності, гіркі наслідки катастрофи для всього людства, стан атомної станції й Чорнобильської зони.
Чорнобиль стукає у серце
Чорнобиль стукає у серце
Чорнобиль стукає у серце
Чорнобиль стукає у серце

Розділ виставки «А душа людська пам’ятатиме Вас» розповідає про подвиг ліквідаторів-чорнобильців.
Виставка також презентує й художні твори, присвячені Чорнобилю.
Також у бібліотеці проходить виставка малюнків "Чорнобильська трагедія очима дітей" . На виставці представлено роботи дітей-читачів бібліотек Києво-Святошинського району.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Сентябрь 2021 (5)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)

^