Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Як уберегтися від СНІДу

Як уберегтися від СНІДу

Категорія: Різне

Києво-Святошинська районна ЦБС

Експрес - інформація

    СНІД – синдром набутого імунодефіциту  - це кінцева стадія заразного захворювання, зумовленого вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Цей вірус вражає клітини крові (Лімфоцити), які відповідають за захист організму людини від різних мікробів та пухлин і поступово вбиває ці клітини. Імунітет організму повільно, протягом багатьох місяців та років, знижується і це призводить до виникнення різних захворювань, насамперед заразних, що вражають легені, органи травлення, шкіру, нервову систему.
    Зараження можливе лише у випадку, коли кров, сперма, чи грудне молоко людини зараженої ВІЛ, потрапляє до крові іншої людини. Найпоширенішим способом зараження ВІЛ є статевий акт без презерватива. Небезпека зараження існує за використання загальних шприців для введення наркотиків шляхом ін»єкцій. Вірус може передаватися від зараженої матері дитині під час годування, вагітності, пологів.
    До цього часу невідомо жодного випадку зараження ВІЛ через сечу, випорожнення, слину, піт, сльози: у цих виділеннях організму зараженої людини ВІЛ міститься у кількостях, недостатніх для зараження іншої людини.
    Отже, немає ніякої небезпеки зараження за рукостискання, обіймів,прогладжування, поцілунків, достеменно так, як нічого не загрожує людині, коли носій вірусу кашляє або чхає у бік іншої людини. Тарілки й чашки, ножі  та ложки, телефони, дверні ручки та інші предмети побуту, якими користуються чи до яких доторкуються носії ВІЛ чи хворі на СНІД, не є небезпечними.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (4)
Ноябрь 2019 (4)
Октябрь 2019 (3)
Сентябрь 2019 (6)

^