Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Викрадачі розуму

Викрадачі розуму

Категорія: Різне

Києво-Святошинська ЦБС

Інформина до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням
 26 червня                                         

    Незважаючи на те, що досвід вживання людьми наркотичних речовин нараховує тисячоліття, однією з найважливіших світових проблем стало зловживання наркотиками порівняно недавно,  у ХХ ст. Вічна проблема втечі на якийсь час на той бік реальності, забути про буденне й поринути у світ, де панують доброта і любов, обернулася для людства своїм страшним боком – деградацією покоління, хворобами, смертю.
    Наркотик – це товар. Дорогий товар. А підліткове середовище – це реальний ринок збуту такого товару. Дітей легко обдурити. Їх уводять у оману: «Не бійся, нічого з тобою не буде. Не сподобається -  кинеш, ти ж сильний. Грошей зараз немає? Які проблеми, безкоштовно дам поключитися. Не бійся, тільки спробуєш,  і все». Єдина задача наркоторговця – втягнути підлітка в цей світ, зворотної дороги нема – з цього болота не вилізти. До України – гігантського ринку збуту – зі всього світу надходить товар. На цьому ринку продається все, будь-який товар, навіть неякісний, тим більше такий модний, як наркотики. Система наркобізнесу – прибуткова справа, гігантський штат розповсюджувачів за величезні гроші «обробляють мізки»  наших дітей.
    Наркотики руйнують організм людини, але при цьому сам наркотичний товар несе в собі жахливий бруд, інфекції і тому перелік захворювань наркомана нескінченний.
    Кількість хворих на наркоманію щороку збільшується в Україні на 5-6%. Понад усе хвилює той факт, що наркоманія стала молодшою. Кожна третя особа у віці 12-24 років хоча б раз спробувала наркотики, а смертність серед них зросла у 40 разів. Серед школярів найбільше розповсюдження отримали так звані легкі наркотики, які курять: конопля, гашиш, анаша.
    Згідно із доповіддю ВООЗ «Молодь та наркотики», щороку в Європі через передозування помирає 58 тис. наркоманів. 25% смертей серед юнаків та 10%  - серед дівчат. Понад 85 % наркоманів є носіями ВІЛ – інфекції, понад 60% вражені туберкульозом, майже 90% не доживають до тридцятирічного віку. Наркоманія стала синонімом таких страшних явищ у суспільстві, як СНІД, суїцид, психічні розлади, проституція, деградація нації.
    Наркоманія – це не вада, а захворювання , до того ж страшне захворювання, яке не лікується, оскільки наркотик руйнує роботу практично всіх систем живого організму через ушкодження, в першу чергу, нервових клітин. А це свого роду процесор, система керування. Вирішувати – приймати наркотики чи ні – може тільки сама людина. Система заборон тут безсила.
    Тепер вибір за вами. Можна залишатися сильним і здоровим, жити довго, і щасливо, а можна зробити себе жахливо хворою людиною і загинути молодим у страшних муках на самому дні суспільства.

ЗАДУМАЙТЕСЬ, ПОКИ Є ЧАС!

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (4)
Ноябрь 2019 (4)
Октябрь 2019 (3)
Сентябрь 2019 (6)

^