Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » ХХІІІ зимові Олімпійські ігри: калейдоскоп подій

ХХІІІ зимові Олімпійські ігри: калейдоскоп подій

Категорія: Різне

Талісман та емблема Олімпіади
ХХІІІ зимові Олімпійські ігри: калейдоскоп подій

Талісманом зимових Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані було обрано білого тигра на ім’я Сухоран (Soohorang). Ця тварина тісно пов’язана з місцевою культурою та міфологією. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного олімпійського комітету.
Для корейців тигр — символ довіри, сили, захисту. Зокрема, у корейській міфології білий тигр вважається опікуном країни та її народу. Імя олімпійського тигрика складається з двох слів: Sooho (захист) та rang (тигр). Це слово часто використовується в «Чонсон Аріран» — традиційних народних піснях провінції Канвондо, де розташований Пхьончхан.
Девіз Олімпійстких ігор-2018 англійською передається як Passion.Connected. Це словосполучення має нагадувати про людей, пов’язаних спільною пристрастю до зимових видів спорту.
ХХІІІ зимові Олімпійські ігри: калейдоскоп подій

Емблема Ігор складається з двох корейських символів, перший з яких означає місце, де три елементи філософії Чон-Джі-ін збираються в гармонії: небо, земля і людина. Також він позначає перші приголосні кожного складу в слові «Пхьончхан», написаного алфавітом хангіль. Другий символ означає сніг і лід.
Використовувані кольори — це п’ять традиційних кольорів Кореї, які збігаються з кольорами Олімпійського прапора: білий, чорний, синій (зелений), жовтий і червоний.
На XXIІI зимових Олімпійських іграх у Південній Кореї Україну представлятимуть 33 атлети.
Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.
Зазначається, що саме стільки спортсменів виконали умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій із зимових видів спорту, виборовши відповідні ліцензії, що дають право участі в Олімпійських іграх.
Повідомляється, що Міжнародний Олімпійський Комітет і Оргкомітет Ігор-2018 затвердив заявки Олімпійської збірної України.
"Наші олімпійці змагатимуться з найкращими атлетами Планети у 9 з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен)", - додали у НОК.
У Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці розкрито книжково-ілюстративну виставку "Олімпіада 2018: калейдоскоп подій". На виставці представлені книги та періодичні видання по історії Олімпійського руху у світі та Україні. Серед преставленої періодики - журнал "Олімпійська арена" №1 за 2018 рік.
ХХІІІ зимові Олімпійські ігри: калейдоскоп подій

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Июль 2020 (4)
Июнь 2020 (4)
Апрель 2020 (1)
Март 2020 (2)
Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)

^