Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Подвигу й мужності память і честь

Подвигу й мужності память і честь

Категорія: Відзначаємо, святкуємо, пропонуємо

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.
Вшановуючи пам’ять тих, хто надзвичайно важкою ціною заплатив за Перемогу, тих, хто здобув її для прийдешніх поколінь, у Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих розкрито книжково-ілюстративну виставку «Подвигу й мужності пам'ять і честь».
Подвигу й мужності память і честь

Матеріали виставки розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій. Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, представлені на виставці, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти нацизму.
Особливе місце на експозиції займає література, що висвітлює події війни на території Києво-Святошинського району, інформація про героїв-земляків, які загинули на фронтах Другої світової.
Подвигу й мужності память і честь
Подвигу й мужності память і честь
Подвигу й мужності память і честь
Подвигу й мужності память і честь

Окремим розділом виставки представлена найкраща художня література українських та зарубіжних авторів про події війни.
День Перемоги – це свято, яке назавжди в наших серцях і пам'яті, і поки ми будемо пам’ятати нашу історію, подвиги героїв будуть вічні.


скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Апрель 2020 (1)
Март 2020 (2)
Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (4)
Ноябрь 2019 (4)

^