Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України

День Європи в Україні

Категорія: Україїна- Європа - НАТО: упевнені кроки співробітн

У нашій країні день Європи святкується вже впродовж 16-ти років. Які ж традиції та новації святкування дня Європи 2019 в Україні?
День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

До Дня Європи в Україні з 15 травня у Києво-Святошинській центральній бібліотеці для дорослих проводиться цикл книжкових виставок:
День Європи в Україні

«Вивчай Європу – змінюй Україну», де зібрана література, що розкриває досвід різних країн та прогнозує шляхи розвитку для України у Європейському Союзі. З матеріалів виставки можна дізнатися, з чого починався Європейський Союз, як сформувався і яке місце посідає в міжнародні системі, а також про відносини України і ЄС.
День Європи в Україні

Виставка «Літературними шляхами Європи» має мету познайомити читача з художньою літературою європейських письменників та поетів, починаючи від епохи Відродження і закінчуючи творами наших сучасників. Європейська література утверджує вічні цінності, зосереджує свою увагу передусім на людині, її особистому, громадському житті, ставить і розв’язує кардинальні питання буття; що є добро, а що — зло? У чому сенс життя? Така література не може не цікавити молодь.
День Європи в Україні

Тематична книжкова виставка «Відкриваємо Європу разом» присвячена подорожам країнами Європи. Гортаючи сторінки туристичних довідників, можна пізнати традиції країни, її звичаї, побачити визначні місця та дізнатися про культурну спадщину. І завжди є нагода вирушити у подорож та поринути у світ туризму.
Книжкові виставки будуть діяти до 31 травня.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Июнь 2020 (2)
Апрель 2020 (1)
Март 2020 (2)
Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (4)

^