Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України

Майстер мереживного слова

Категорія: Відзначаємо, святкуємо, пропонуємо

Майстер мереживного слова

Шевчук В. Картини на провінційному тлі. Невидані мікроромани / Валерій Шевчук. – К. : ТОВ «Видавництво «КЛІО», 2017. – 528 с.
У своїй новій книжці Валерій Шевчук подає власні спроби різних періодів освоїти форму мікророману, популярного у західних літературах. Вони досі не виходили у книжковому виданні. Тематика творів у поєднанні із психологізмом викладу не залишить байдужим вдумливого читача.
Майстер мереживного слова

Шевчук В. Свято неділі. Невидані повісті / Валерій Щевчук. – К. : ТОВ «Видавництво «КЛІО», 2017. – 400 с.
У книжці зібрано повісті, написані у різночасся, яким з різних причин не судилося раніше дійти до читача у книжковому виданні. Тематика – урбаністична, із притаманним Валерієві Шевчуку проникненням у людську душу.
Майстер мереживного слова

Шевчук В. О. Фрагмента із сувою мойр: Кросворд: роман / Валерій Шевчук. – К. : Либідь, 2014. – 264 с.
Пропоноване видання становить першу частину клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр». Герой твору, молодий учитель, розв’язує загадку: хто вона, та чарівна коханка, яка знає про нього майже все, а він про неї — практично нічого...
Майстер мереживного слова

Шевчук В. О. Фрагменти із сувою мойр : Театр прози : роман / Валерій Шевчук. – К. : Либідь, 2014. – 216 с.
Пропоноване видання становить другу частину клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр». Світ - це система сфер. Представники соціального дна і люди зовні пристойні, зазнаючи химерних взаємопоєднань і відторгнень, усвідомлюють сакраментальну істину: «Одне лише в нашій волі - любити и ненавидіти, а вибір має зробити кожен сам».
Майстер мереживного слова

Шевчук В. О. Фрагмента із сувою мойр: Милий кохання тягар: роман роман / Валерій Шевчук. – К. : Либідь, 2014. – 216 с.
Пропоноване видання становить третю частину клаптикового роману «Фрагменти із сувою моир». Містерію кохання уособлює життєва драма князя-воїна і професора-історика, канцеляриста Переяславського полку й охочого до танців із дівчатами студента, а ще Комп’ютерної Діви, яка раптом обертається на Козу з фотоапаратом...скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Январь 2021 (4)
Декабрь 2020 (3)
Ноябрь 2020 (4)
Октябрь 2020 (5)
Сентябрь 2020 (3)
Август 2020 (5)

^