Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Конкурс "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ-2011"

Конкурс "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ-2011"

Категорія: Преса про нас

В центральній районній бібліотеці для дітей в м.Боярка відбувся конкурс "Найкращий читач України - 2011 року". Цей огляд проводиться з 2002 року на регіональному, а з 2005 — на загальнонаціональному рівні на базі Центральної бібліотечної та самостійних книгозбірень для дітей.
У цьогорічному конкурсі взяли участь учні 6-7 класів боярських шкіл і їхні ровесники з Вишневого та інших населених пунктів району. Вони із захопленням розповідали про свої улюблені книги. Приємно за учнівську молодь нашого міста, адже представники боярських шкіл виявилися най-сильнішими в конкурсі. Ось школярі, які вибороли звання "Найкращий читач міста" та стали переможцями конкурсу: І місце — Влада Горбань, учениця 7-В класу ЗОШ №4 за твір О.Генрі "Вождь червоношкірих"; 2 місце — Валерія Кришневська, учениця 7 — В класу ЗОШ №4 за твір Я. Ларрі "Пригоди Карика та Валі"; З місце — Антоніна Бондарівська, учениця 6-В класу ЗОШ №3 за твір Т.Г.Шевченка "Тополя".
Це ті діти, які здобули перемогу у першому етапі конкурсу, їхній "Читацький щоденник" регулярно поповнювався. Вони не піддалися спокусі списати готову анотацію — були стійкими та наполегливими. Тому їхні старання та ерудицію високо оцінили члени журі.
Конкурс "Найкращий читач України — 2011" дає можливість юним користувачам бібліотек перечитати свої улюблені твори і знайомитися з новими найкращими зразками української та світової літератури для дітей, проявити знання рідної мови та вміння вдумливо читати.

 

Валентина СІРОДАН

"Боярка інформ" . - 2011. - 25 березня (№7). - с. 4

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Январь 2021 (4)
Декабрь 2020 (3)
Ноябрь 2020 (4)
Октябрь 2020 (5)
Сентябрь 2020 (3)
Август 2020 (5)

^