Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » БІБЛІОТЕКА НА МОЛОДІЖНІЙ ЗАПРОШУЄ ЧИТАЧІВ

БІБЛІОТЕКА НА МОЛОДІЖНІЙ ЗАПРОШУЄ ЧИТАЧІВ

Категорія: Преса про нас

Книга — одне з найбільших чудес, створених людиною. З того часу, як люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довіряли книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, зазирнути в майбутнє.
Шлях розвитку книги був довгим і складним. Які тільки матеріали не використовували люди для виготовлення книжок: пншу, листя та кору дерев, шкіру тварин, папірус, бамбук, шовк.
Скарбницями книг називають бібліотеки.
Вони з'явилися тисячі років тому. Давні єгиптяни називали їх "аптеками для душі", тому що книги робили людську душу благородною і чуйною, а розум — сильнішим.
В Україні перша бібліотека з'явилася за часів Київської Русі, її створив князь Ярослав
Мудрий у 1037 році.
Кожна сучасна бібліотека має абонемент і читальну залу. Абонемент - відділ бібліотеки, де книги видаються додому.
У читальній залі можна користуватися літературою, яка додому не видасться. Тут зібрані найкращі книги з усіх питань, видання, які є в бібліотеці в одному примірнику, а також газети та журнали.
Боярська міська бібліотека для дітей, що по вулиці Молодіжній, 77, обслуговує 2400 читачів — дошкільнят і учнів початкових та 5-9 класів. Це учні ЗОШ №3 та класичної гімназії, ЗОШ №5 та вихованці дитячого садка "Спадкоємець". Фонд бібліотеки становить 18400 примірників. Всі книги розміщені на стелажах, на яких кожна має своє місце. У бібліотеці є і чимала добірка періодичних видань як для дошкіль-
нят, так і для учнів старших класів. Це зокрема журнали: "Пізнайко", "Стежка", "Барвінок", "Джміль", "Веселі уроки", "12+", "Країна знань", "Однокласник" та інші. Для батьків діє виставка "Моя сім'я - книга і я". Для старшокласників створена експозиція "Україно, моя Україна" та крєзнавча виставка "Моя Земля — моя краса і гордість". Найкращими порадниками у виборі книг нашими читачами є бібліотекарі Людмила Євдокимівна Шевченко та Валентина Іванівна Мялківська. Вони завжди допоможуть дітям підібрати книжечки, провести цікаву екскурсію у біб ліотеці, створити красивий малюнок або ж кросворд.
Приходьте, Країна знань на вас чекає!

 

Завідувач міської бібліотеки Л.І. ЗАЄЦЬ

"Боярка інформ". - 2011. - 25 березня (№7). - с. 2

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Январь 2021 (4)
Декабрь 2020 (3)
Ноябрь 2020 (4)
Октябрь 2020 (5)
Сентябрь 2020 (3)
Август 2020 (5)

^