Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » ХАЙ ПРОРОСТАЮТЬ ЗЕРНА ДОБРОТИ

ХАЙ ПРОРОСТАЮТЬ ЗЕРНА ДОБРОТИ

Категорія: Преса про нас

В районній бібліотеці для дітей відбулася цікава зустріч. До боярських школярів завітала давня знайома з села Горенки. Саме тут живе і працює Надія Володимирівна Кир'ян — член Спілок письменників та журналістів, лауреат літературної премії імені Олени Пчілки. Її прозові та поетичні твори присвячені і дітям, і дорослим. Зокрема, широко відомі поетичні збірки "Лелеки", "Чому вусатий колосок", "Дарунок татуся" та інші. На рахунку письменниці і поетеси також чимало книжок-перекладів дитячої літератури з російської. Знають Н.В. Кир'ян і як журналістапубліциста — працюючи в газеті "Просвіта", вона пише статті про наболілі проблеми сьогодення.
Зі школярами Боярки Надія Володимирівна зустрічається вже не вперше. І цього разу дітям було цікаво й весело. Вони слухали вірші, а потім і самі читали їх, а також розгадували загадки.
"Дітей люблю. Завжди радо відгукуюся на всі запрошення взяти участь у таких зустрічах і в районі, і в Києві. Діти часто підказують мені теми для моїх віршів та прозових творів. Свого часу я 13 років працювала у дитячому видавництві "Веселка". І зараз на замовлення цього видавництва із задоволенням працюю над перекладами літератури для дітей" — поділилася своїми враженнями письменниця.
Надія Володимирівна Кир'ян уже багато років — постійний член журі районного конкурсу "Зерна доброти". Це районний поетичний конкурс, у якому беруть участь школярі. Паростки творчості юних, зігріті увагою та добротою дорослих, дають щедрий урожай.

 

Олеся ЛИСТОПАД

"Боярка Інформ". - 2011. - 18 березня (№6). - с. 5

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Январь 2021 (4)
Декабрь 2020 (3)
Ноябрь 2020 (4)
Октябрь 2020 (5)
Сентябрь 2020 (3)
Август 2020 (5)

^