Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » ВЕТЕРАНИ ЗУСТРІЛИСЬ ІЗ МОЛОДДЮ

ВЕТЕРАНИ ЗУСТРІЛИСЬ ІЗ МОЛОДДЮ

Категорія: Преса про нас

У Боярській міській бібліотеці, якою завідує Л.І. Заєць, відбувся цікавий урочистий захід, приурочений до Дня захисника Вітчизни.
Учні шостого і дев'ятого класів Боярської ЗОШ №3 разом із вчителькою Т.В. Сухініною зустрічалися із представниками старшого покоління. До бібліотеки завітали ветерани війни Г.І. Горохов-ський, Ю.А. Колесніков, Л.Л. Козленко, 0.1. Макса, М.Т. Дідо-вець, В.Г. Корольова, М.О. Васи-люк, М.П. Макуха, М.М. Ісаков та В.В. Ламаш. Почесні гості ділилися із старшокласниками життєвими спогадами, говорили про те, скільки втрат зазнала наша держава під час Великої Вітчизняної і афганської війн. Молодь повинна знати і пам'ятати про це, пронести через своє життя шану про ратний подвиг старшого покоління. Секретар спілки воїнів-інтернаціоналістів Афганістану Л.Л. Козленко привітала усіх присутніх зі святом .і розповіла про нелегку долю воїнів-інтернаціоналістів. Вона побажала молоді здобувати нагороди за наукові досягнення і творчість, а не за участь у війнах. Виступив також секретар Боярської міськради Д. Паливода: "Вітаю усіх чоловіків і жінок, котрі причетні до високого звання захисника Вітчизни, - говорив він, - для нашого покоління день 23 лютого є великим святом, особливим днем. А майбутнім воїнам бажаю чистого неба і щоб матері не мали підстав хвилювались, коли ви підете до армії. Нехай ваша служба ніколи не буде пов'язана із бойовими діями, а носитиме виключно навчальний характер". Ці слова підтримав і ветеран Ю.А. Колесніков, який звернувся до школярів із трепетними словами і щирими побажаннями. На цьому заході також була присутня колишня фронтова медсестра боярчанка А.А. Смородіна. Вона пішла на фронт добровольцем у вісімнадцятирічному віці - опікуватись пораненими. Радо зустрічали ветерани кожен виступ художньої самодіяльності, що дарували їм школярі. А цікавих номерів було чимало: прекрасно виконували бальні танці О. Сліпенчук і Д. Дронов, чудовим співом заповнила залу вокаліста Т. Сарапіна, діти декламували прекрасні віршовані рядки. Виступив також співочий колектив "Бабусина родина", який своїми піснями додав ще більше хорошого настрою присутнім.
А наприкінці свята гості танцювали прекрасний танок - вальс. Ще зовсім молоді дівчата запрошували до танку сивочолих ветеранів... Лунала прекрасна музика, а представники різних поколінь продовжували щире спілкування, яке продовжилося і за чаюванням.

 

Людмила ПЛАХОТНА

"Новий день". - 2011. - 5 березня (№10). - с. 7

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Январь 2021 (4)
Декабрь 2020 (3)
Ноябрь 2020 (4)
Октябрь 2020 (5)
Сентябрь 2020 (3)
Август 2020 (5)

^