Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » КАЛИНОВЕ НАМИСТО

КАЛИНОВЕ НАМИСТО

Категорія: Преса про нас

У центральній районній бібліотеці, що у Вишневому, було представлено літературно-музичну композицію "Калинове намисто", присвячену Міжнародному дню рідної мови.
Того дня до бібліотеки завітали учні 11-х класів Вишнівської ЗОШ №3, учасники клубу "Вишнівська осінь" та читачі бібліотеки, щоб познайомитися із творчістю Тетяни Михайлівни Домашенко. Авторці належить кілька збірок: "Калинове намисто", "Отзовітесь - мати кличе", "Дві дороги" та "Ода батьківській хаті". Прекрасний доробок пані Тетяни пронизаний палкою любов'ю до України, рідної землі та щирого українського слова. Т. Домашенко - цікава та духовно багата особистість, творчій світ її безмірний і різноманітний, а поезії торкаються усіх сфер життя.
Про життя та творчість поетеси присутнім розповіли працівники центральної районної бібліотеки А. Стеблюк та Л. Бриль. А свої вірші та пісні на слова Т. До-машенко виконували сама авторка та вокалісти ансамблю "Осіннє листя" Л. Мельник та К. Харенко.
Також гості бібліотеки мали приємність ознайомитися із виставкою картин, що їх вишила читачка бібліотеки Н. Петрусенко. Ці роботи, від яких пломеніє тепло, сонце і радість виконані з любов'ю, позаяк майстриня доклала до кожної із них частинку душі. Картини наче промовляють: живіть і радійте життю, а саме такі риси й притаманні вишивальниці.
Своїми приємними враженнями про святкування Дня рідної мови у районній бібліотеці Вишневого радо поділилися вчитель ЗОШ №3 О. Василюк та поет В. Кукуруза.

 

Людмила ПЛАХОТНА

"Новий день". - 2011. - 5 березня (№10). - с. 7 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Январь 2021 (4)
Декабрь 2020 (3)
Ноябрь 2020 (4)
Октябрь 2020 (5)
Сентябрь 2020 (3)
Август 2020 (5)

^