Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України

Етнопроект «Від бабусі з любов’ю»

Категорія: Новини культури

Етнопроект «Від бабусі з любов’ю»


20 квітня народний аматорський фольклорний ансамбль «Веселка» - керівник завідувач сільською бібліотекою-філією с. Личанка Києво-Святошинської районної ЦБС Дегтяренко Зінаїда Степанівна, прийняв участь у презентації етнопроекту «Від бабусі з любов’ю», який відбувся у Національному музеї літератури України.
Мета проекту – залучити молодь із різних регіонів і країн до дослідження національно-культурного спадку свого й інших народів, зокрема костюмів, традицій, звичаїв, обрядів, ремесел, пісень і взаємовпливу культур.
У виконанні учасниць ансамблю «Веселка» Прозвучали народні пісні, а також аматорські твори самих учасників: родинно-побутові, весільні тощо.

2017 - Рік Японії В Україні

Категорія: Новини культури

Японія завжди вважалася країною з надзвичайно красивою природою. У багатьох творах мистецтва, віршах і картинах оспівується цей образ.
На уявленнях японців про красу своєї природи заснована ціла філософія, яка відома всьому світу.
Багата історія та традиції в сукупності з мальовничою природою зробили її одним з кращих туристичних напрямків на землі.
І якщо Ви плануєте поїхати в Японію, то Ви просто повинні відвідати хоча б кілька місць з представленого нижче списку.
2017 - Рік Японії В Україні

2017 - Рік Японії В Україні

Категорія: Новини культури

Ікебана - японське мистецтво створення композицій із квітів
(Година мистецтва)
Незвичайно високий розвиток квіткового мистецтва в Японії можна віднести до їх безумовної любові до природи. У всіх країнах люди цінують природну красу, але в Японії вона стала майже релігією.
2017 - Рік Японії В Україні

2017 рік - рік Японії В Україні

Категорія: Новини культури

Країни світу: ЯПОНІЯ
(до Року Японії в Україні)
Інформаційний список

В 2017 році – 25-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. І мабуть дуже символічно, що саме цей рік, Президентом України оголошено Роком Японії в Україні. Це зроблено з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків України та Японії.
Пропонуємо вашій увазі список матеріалів, які можна використати під час організації та проведення заходів популяризуючи інформацію про цю далеку та цікаву країну. До списку увійшли книги, статті з періодичних видань, які є у фондах Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих

2017 - Рік Японії В Україні

Категорія: Новини культури

Чайна церемонія у Японії — справжній ритуал, який захоплює
(Експрес-інформація)
Є в Японії така традиція, як чайна церемонія. Це своєрідне дійство, яке не рідко захоплює. І її часто ставлять в один ряд із мистецтвом ікебани, театром кабукі, приготуванням суші тощо.
Японське чаювання — це не просто традиція, це цілий ритуал, який люди осягають багато років у спеціальних школах. Сенс японського чаювання полягає, головним чином, не в дегустації напою — це більше схоже на медитацію і спробу віднайти гармонію не лише у собі, а й з іншими людьми.

Архів новин

Апрель 2020 (1)
Март 2020 (2)
Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (4)
Ноябрь 2019 (4)

^