Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» Співець життя, молодості. любові.

Співець життя, молодості. любові.

Категорія: ---

 

Співець життя, молодості. любові.

         «Поет-лірик від Бога. Коли думаєш про поета, в душі оживають чарівні струни його поезії, його ніжного і бентежного серця» – цими словами почала розповідь про творчий подвиг  Андрія Самійловича  бібліотекар першої категорії Алла Стеблюк.  Сторінки біографії ювіляра  почала перегортати бібліотекар першої категорії Оксана Томко.       

          Мати… Андрій Самійлович завжди з особливою шанобливістю промовляв це слово. «Воно  це слово святе, у серці моїм з тих пір,  як навчився вимовляти його»- продовжила розповідь  Алла Стеблюк.

         Чи не з тих материнських мотивів складеться  згодом чарівна «Пісня про рушник», яка облетіла всю Україну і весь світ, розповідаючи людям  про співочу душу нашого народу.

Співець життя, молодості. любові.

           Задушевно звучить пісня  на слова А.Малишка, муз. П.Майбороди «Пісня про рушник» у виконанні учня Центру дитячої творчості  м. Вишневе  Олексія Чепурного.

            Людина полум’яного темпераменту, творчого шаленства, митець полишив нам золоті розсипи своїх пісень , у яких справжні скарби почуттів, буяння краси, тепло любові. Вони принесли поетові безсмертну славу. І здається не випадковим, що й останнім твором поета була славнозвісна «Стежина». 

 На вечорі цей  твір прозвучав у художньому виконанні учасниці клубу «Вишнівська осінь» Людмили Мельник.

   До 100-річчя з дня народження Андрія Малишка місцевий поет Валентин Лямічев написав вірш, який прозвучав у авторському виконанні.

         Учасник клубу «Вишнівська осінь» Анатолій Конельський поділився спогадами про похорон А.Малишка.

        Вірші Андрія Малишка«Дядько-чорнокнижник» та  «Вогник» прозвучали  у майстерному виконанні учениці 11-А класу Вишнівської  ЗОШ № 3 Аліни Курмишевої та   учениці  9-Б класу Вишнівської  ЗОШ № 1  Насті Томко.

Співець життя, молодості. любові.

        На  вечорі прозвучав також  твір А.Малишка «Вчителька» у виконанні учениці Центру дитячої творчості  м. Вишневе Наталії Щербини.

Учні Центру дитячої творчості м. Вишневе  Олексій Чепурний та Наталя Щербина виконали твори А.Малишка на професійному рівні  під керівництвом музичного викладача  Олени Ружинської.

Співець життя, молодості. любові.

    Гостями літературно-музичного  вечора  були :

- учасники   клубу- «Вишнівська осінь»;

- учні 11-А Вишнівської ЗОШ №2 з класним керівником Литвин Ларисою Миколаївною;

- учні 11-Б класу цієї ж школи з вчителем Коломієць Оленою  Вікторівною;

- учні 11-А класу Вишнівської ЗОШ №3 з класним керівником  Синьоокою Галиною Іванівною.

      Настрій присутніх був урочистим і піднесеним. Минають роки… Пролітають весни й осені. Та Малишко залишається для нас співцем життя, молодості й любові.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Июнь 2021 (2)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)
Март 2021 (7)
Февраль 2021 (6)
Январь 2021 (6)

^