Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України

Сила нескорених

Категорія: Відзначаємо, святкуємо, пропонуємо

Виявляється, життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі. Де прапор – кольору осіннього степу та блакитного неба. А ще чорної землі та розмитої багряної крові. Один, як свідчення нашої чистоти і незбагненності. Інший – упертої боротьби за омріяну свободу.

Для України настав тяжкий і відповідальний час. Після Майдану, побачивши, що Україна обрала собі європейський шлях, наш «старший брат», відчувши загрозу, що демократія з України перекинеться на Росію, розпочав проти нас війну. Українці зрозуміли, хто у всі віки нас принижував, забрав у нас історичну правду, нищив нашу мову, а зараз хоче забрати і волю, і європейство. Завдяки агресії путінської Росії в українців пробудилося вічне прагнення до волі та незалежності.

 Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об´єднався нині проти російського агресора. Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Багато хто із людей працює в тилу для підтримки солдатів. Словом, кожен із нас всіма силами намагається підтримати воїнів своєї держави.

Учні 7-го класу ЗОШ №2 підготували для присутніх літературно-музичну композицію. Діти виконували пісні та читали вірші про війну, про мир.

А потім надали слово гостю нашої зустрічі. Іллі Богданову. Учні з захопленням слухали розповіді про його життя, про захист Донецького аеропорту, про Ілловайськ, про своїх бойових побратимів, про плани на майбутнє.

Наприкінці заходу Ніна Миколаївна подякувала за зустріч: «Ми дякуємо Вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, Ви всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину від ворогів, тому що кожен з Вас знав «Що якщо не я, то хто ж» і подарувала квіти. Учні в свою чергу теж подарували квіти Іллі Богданову і ще довго не відпускали його, все запитували і запитували…

Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про них писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обовязку - стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, - виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони - справжні герої, які у нерівному двобої їз терористами, російськими найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

Сила нескорених

 

Сила нескорених

 

Сила нескорених
Сила нескорених

Сила нескорених

Сила нескорених

Сила нескорених
Сила нескорених

Сила нескорених

Сила нескорених

Сила нескорених

Сила нескорених

Сила нескорених
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Июнь 2021 (2)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)
Март 2021 (7)
Февраль 2021 (6)
Январь 2021 (6)

^