Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України

УКРАЇНА-ЄС-НАТО

Категорія: Україїна- Європа - НАТО: упевнені кроки співробітн

УКРАЇНА-ЄС-НАТО
(огляд нової літератури)

Україна завжди знаходилась в центрі міжнародної політики. І нині міжнародною спільнотою їй приділяється значна увага. Причини цього в тому, що Україна знаходиться в центрі Європи, належить їй.
Ідея європейської і євроатлантичної інтеграції України має глибокі історичні корні. Це – історична традиція України. Українсько-європейські зв'язки завжди були досить щільними.
Україна є членом багатьох міждержавних організацій, причому вона входить до більшості найавторитетніших глобальних організації. Назавжди в історії України залишиться той факт, що вона була серед засновників Організації Об'єднаних Націй. Вона встановила дипломатичні відносини з 160-ма країнами світу. Вступ її до Європейського Союзу – велика національна мета. Це є пріоритетом номер один в зовнішній політиці України. Альтернативи інтеграції України до європейської спільноти не існує. Інтеграція України до Європи і НАТО є проявом самобутності української нації, її історичної належності до європейського простору.

[b]Дахно І. І. Право Європейського Союзу [Текст]: навч. посібник /За ред. д.е.н., проф. І. І. Дахна / І. І. Дахно, В. М. Алієва-Барановська. – К.: «Центр учбової літератури», 2017. – 416 с.[/b]
Ця книга є логічним продовженням напрацювань професора І. І. Дахна з права Європейського Союзу, опублікованих видавництвом «Центр учбової літератури». Містить новий матеріал, якого не було в попередніх книгах. Цей матеріал читач не знайде в Інтернеті та книгах інших авторів. Книга спрямована на задоволення освітніх і професійних інтересів читачів. Може використовуватися при викладанні і вивченні таких дисциплін як «Право Європейського Союзу», «Міжнародне право», «Міжнародне економічне право», «Міжнародні економічні відносини» тощо.
[b]Європейська інтеграція [Текст] навч. посібник /за ред. М. І. Макаренка, Л. І. Хоменка. – К.: «Центр учбової літератури», 2018. – 344 с.[/b]
У посібнику аналізується сутність ідеї європейської інтеграції, її еволюція протягом століть, розглянуто передумови й історію розвитку Європейського Союзу, процес поглиблення та розширення європейської інтеграції, особливості країнових моделей ЄС, їх спільні та відмінні риси, висвітлено також особливості соціально-економічних відносин України та ЄС, можливості реалізації євроінтеграційних прагнень України.
[b]
Кордон М. В. Європейська та євроатлантина інтеграція України. Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2017. – 172 с.[/b]

У навчальному посібнику висвітлюється історія створення і розвитку таких організацій, як Європейський Союз і НАТО, розглядається питання співробітництва з ними України, шляхи її інтеграції в європейські та євроатлантичні структури, перспективи набуття членства в Європейському Союзі, світовій організації торгівлі та НАТО.
Книги розраховані для викладачів і студентів вищих навчальних закладів, фахівців-практиків у галузі європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародних економічних відносин та усіх зацікавлених осіб.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Июнь 2021 (2)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)
Март 2021 (7)
Февраль 2021 (6)
Январь 2021 (6)

^